דף הביתעיצוב מטבחים

עיצוב מטבחים

עיצוב מטבחים

 

עיצוב מטבחים

ניסיוני הרב במטבח והנאתי הגדולה ממנו לימדו אותי להישאר עם היד על הדופק. לאורך העשור האחרון, צפו ועלו לתודעה רעיונות חדשניים בכל הקשור לעיצוב מטבחים. רעיונות שהיו עד לתחילת המילניום נחלתם של עשירים בלבד. אך כיום, בכל בית חדש או משופץ, המטבח הופך לפנינה של יופי, פרקטיות חדשנית ונוחות מרבית שהופכים את השהות בו לחגיגה של ממש!


התכנון, מקומות האחסון, התאמת העיצוב לשאר חלקי הבית והנדסת החומרים – כל אלו מצטרפים יחד לקונצרט מושלם שהיא יצירה מרכזית בבית. אחרי הכל, המטבח הוא אכן אחד האזורים החשובים בביתכם ותכנון נכון שלו, ביחד עם עיצוב אישי המותאם לבעלי הבית, יכול לשדרג את איכות החיים שלכם בן רגע (איזה כיף זה להשוויץ במטבח החדשני והמדהים שלכם?) וכמובן שלא שכחנו לרגע את ההנאה שבאה עם התכנון. רגעי התכנון אלו הרגעים שבהם באמת מתחילים לחוש בשינוי ואפשר כבר לדמיין איך כל הכנת ארוחה תהפוך למסיבה! אז בואו נבחן את המרכיבים של המטבח החדש שלכם:

נוחות

מעל הכל, מטבח מודרני חייב להיות פרקטי ונוח. הפרקטיות שלו היא זו שתאפשר לכם באמת ליהנות משאר המרכיבים שעליהם אפרט בהמשך. אך מעבר לכך – נוחות השימוש במתקנים השונים במטבח היא זו שתאפשר לכם לשמור עליו תקין ומרהיב לאורך זמן. מטבח לא נוח גורר בלאי מיותר – וחבל.

מקומות אחסון

אחד האתגרים הגדולים בעיצוב מטבחים הוא תכנון נכון ומקצועי של מקומות אחסון. נקודה זו היא כה קריטית לעיצוב מטבח מוצלח, עד כי כאשר אינה נלקחת בחשבון באופן מספיק – היא עשויה להכשיל לחלוטין את השימושיות במטבח. מדי פעם מגיעים אלי זוגות שתכננו מטבח ללא מספיק מקומות אחסון והקטסטרופה פשוט חגגה... מרוב אי סדר במטבח, לא ראו אותו בכלל. ואז לא משנה כמה יפה הוא היה בעבר.

חומרים

עוד נקודה משמעותית בבואכם לתכנן מטבח חדש, הוא הרכב החומרים שיתאים לו. עץ איכותי, אלומיניום או קוורץ הם בחירות נהדרות למטבח עמיד שיחזיק מעמד לאורך זמן, אך האמת היא שהסוד טמון בהתאמה לדיירי הבית העושים שימוש במטבח. ואין לזלזל בתחושת הגאווה שלך לאחר שנים של שימוש במטבח, כאשר הוא עדיין נראה במצב מעולה!
וישנן נקודות נוספות שחובה לקחת בחשבון: בטיחות, תאורה שעליה תקראו בהרחבה לאור התמחותי בה , מקומות שהיה ולעיתים גם אכילה, ניידות של משטחי עבודה... ועוד ועוד ועוד.
כאמור כל אלו חייבים לעבוד זה עם זה בסינרגיה.

אז איך עושים זאת? בטח שלא לבד.
פנו אלי כעת ונצא יחדיו בדרך אל עיצוב המטבח החדש והמושלם שלכם !

 

מונה ארד   ~~   עיצוב פנים   ~~   טל. 052-2802568