דף הביתעיצוב חדרי אמבטיה

עיצוב חדרי אמבטיה

עיצוב חדרי אמבטיה

 

עיצוב חדרי אמבטיה

עיצוב חדרי אמבטיה, המשמשים את צרכינו האינטימיים והאישיים, הוא צורך משמעותי. די לחשוב על התדירות בה אנו מבקרים בחדר האמבטיה כדי להבין את החשיבות שיש לאווירה שהחדר החשוב הזה משרה עלינו בזמן השהיה בו, וחשוב מכך, התנהלות נכונה, מענגת ונפלאה, היא החוויה שאנו מכוונים אליה בשהייתנו בין כתליו.

בטרם ניגשים אל עיצוב הפנים של חדרי האמבטיה, על המעצב לבצע בקפידה תכנון פונקציונאלי. כלומר, להבין מי הן הנפשות הפועלות בכל בית וכיצד חדר האמבטיה יכול לשרת את צרכיהם בצורה הטובה ביותר. האם מדובר בזוג מבוגרים? משפחה עם ילדים קטנים? או שמא דווקא משפחה שילדיה כבר גדלו? את המידע הבסיסי הזה רצוי להצליב עם מבנה החלל ובנוסף לבחון נקודות קריטיות כגון מיקום חלונות במידה וישנם, מיקום נקודות האינסטלציה וכמובן - לוודא שאין עבירה על נהלי בנייה. המבנה חשוב מאוד ולאחר שתכננו היכן ימוקם כל פריט ופריט – הגיע הזמן לתכנן את החדר מבחינה עיצובית.

 

שלב העיצוב

עיצוב פנים חדרי אמבטיה נעשה מתוך היכרות הן של הצרכים הפיזיים, הן של הצרכים הנפשיים של כל אחד ולא פחות חשוב - תוך התאמת כל כלי אל אישיותם של הדיירים.

העיצוב חייב להיות מבוצע תוך הקפדה על תכנון פונקציונאלי ועל מתן מענה לצרכינו האישיים.
עיצוב פנים לוקח בחשבון את גודל החדר, התאמת הרהיטים ופרטי הנגרות שבו וכן שילוב החומרים שישרה נינוחות ורוגע. אך כמובן שיש נושא נוסף שהינו חשוב לא פחות... עיצוב תאורה בחדר האמבטיה.

עיצוב התאורה נשען על אבחנה בין תאורה כללית ותאורה ממוקדת – בד"כ לגילוח, קוסמטיקה ואיפור. אך לתאורה גם תפקיד מרכזי מאין כמוהו בנראות הכללית של חדר האמבטיה ובאווירה הכללית המתקבלת כאשר נכנסים לחדר. בנוסף יש לקחת בחשבון את האפקט של התאורה על האריחים המצפים את החדר, את הטיית האלומות ופיזור התאורה ביחס לאלמנטים בחלל ולמראות ולדאוג כי המכלול האמור יגרום לנו לתחושת "כייף" להיכנס למקלחת ולעשות שימוש במתקנים השונים.

אנשי מקצוע בעלי ניסיון הם נקודת מפתח ביצירת חלל אמבטיה פרקטי, מרווח ומהנה.
רוצים גם? היעזרו במומחיות שלי בכל הקשור בעיצוב חדרי אמבטיה וצרו אווירה מדהימה כל יום.

 

 

מונה ארד   ~~   עיצוב פנים   ~~   טל. 052-2802568