דף הביתיעוץ אדריכלי

יעוץ אדריכלי

ייעוץ אדריכלי

הצלחה בעסקת נדל"ן נמדדת במימוש הפוטנציאל הגלום בנדל"ן עצמו. זיהוי הפוטנציאל הנדל"ני הוא נחלתם של בודדים ואלו אשר בעלי היכרות עמוקה עם תחום האדריכלות הרי שזכו ליתרון נוסף. עם ההבנה הזו צמחתי, השתלמתי בחוקי מקרקעין ובייחוד בדיני מתווכים במקרקעין. אני מכירה היטב את חוקי הבנייה מההיבט האדריכלי ומזה שנים רבות שאני משלבת את התחומים הללו לטובת צרכי הלקוח תוך אספקת שירותי ייעוץ אדריכלי לצד ייעוץ ברכישת נכסים ושירותי תיווך בעסקאות מקרקעין.
מניסיון ארוך שנים, אני ממליצה ללקוחותיי להבדיל בין ייעוץ אדריכלי טרם רכישת נכס לבין ייעוץ אדריכלי בנכס קיים:

 

ייעוץ אדריכלי בטרם רכישת נכס

לאחר שאיתרתם דירה/בית שברצונכם לרכוש מקבלן, ייעוץ מקצועי אדריכלי יסייע בשיקוף האפשרויות הגלומות בו. אבחן עבורכם את האופציה של שינוי התכנון הפנימי – מבחינת חשמל, אינסטלציה, מיזוג אוויר ועוד, כך שתוכלו להפיק את המרב מן הנכס תוך התחשבות בהיתרי הבנייה. פעמים רבות יש צורך להתחשב בתוכניות העתידיות של הדיירים: האם מתכננים להתרחב כמשפחה, או שמא הילדים יעזבו תוך מספר שנים? ייעוץ אדריכלי מקדים יסייע בגיבוש התוכנית, ירכז עבורכם את כל המערכות הדורשות שינוי, ולרוב קבלני הבנייה ייענו לביצוע "שינויים במחיצות פנימיות". כך תוכלו לחסוך בעלויות כבדות בעת יישום השינויים. הזמן המתאים ביותר לפנייה למעצבת פנים ולייעוץ אדריכלי הינו לכל המאוחר בשלבי הבנייה הראשוניים, על מנת שניתן יהיה להשלים את מערך השינויים טרם יציקת תקרת החלל.

תכניות הדירה עפ"י תכניות הקבלן.
תכניות הדירה לאחר שינוי מיקום חדר שינה הורים ומערך חדרי האמבטיה. 

ייעוץ אדריכלי לאחר רכישת נכס

הליך השיפוץ לאחר רכישת דירת מגורים או בית פרטי (יד שנייה) צריך להיות מתוכנן לפרטיו, הן מבחינת עלויות והן מבחינת לוחות הזמנים.
במהלך הייעוץ האדריכלי נגבש יחד "פרוגרמה" הכוללת את רשימת הצרכים והציפיות תוך הגדרת הסגנון לפרטיו. אכין עבורכם מספר אופציות יישום ונבחר יחד באפשרות הטובה ביותר.
בהמשך, אפיק תכניות עבודה מפורטות לכל אחד מבעלי המקצוע ובהן מפרט עבודה וכתבי כמויות שיסייעו לשער ולבקר את התקציב.
איתור נכס ותיווך

אני מנוסה באיתור נכס עבור לקוחותיי, בהתאמתו לצרכיהם ואף משמשת כמתווכת בעסקת רכישת הנכס . לאחר איתור הנכס ולטובת מקסום האפשרויות הגלומות בו, אספק לכם שירותי ייעוץ אדריכלי ועיצוב פנים מקצועיים.

אם גם אתם זקוקים למתווכים בתל אביב או מתווכים ברמת השרון המשלבים ייעוץ ברכישת נכס לצד ייעוץ אדריכלי,
למקסום הפוטנציאל הגלום בנכס והתאמתו לצרכיכם, צרו קשר כבר עכשיו ואשמח לעמוד לשירותכם!

 

 

client pic2

צור קשר

052-2802568

מונה ארד   ~~   עיצוב פנים   ~~   טל. 052-2802568