דף הביתבלוג

בלוג זה הינו השלישי והאחרון בסקירה כיצד ניתן לשדרג דירה בתבונה . 

כיצד ניתן לשדרג דירה תוך שיתוף פעולה מלא של הקבלן המבצע ? כיצד ניתן להשלים את עיצוב דרית חלומותיכם בזמן בניית הדירה על ידי הקבלן . 

עיצוב פנים - עיצוב מטבח, עיצוב חדר האמבטיה , בחירת ריצוף הקולע לטעמכם האישי וצביעת הדירה במגוון הצבעים התואמים לכם . 

קרא עוד...

ממון 

בבלוג היום אתמקד בהליך ה"שינויים האדריכליים" ואופן ביצועם על מנת למזער את העלויות הכספיות ולבצעם במתאם ללוחות הזמנים של בניית הדירה שנרכשה והתקדמות הפרויקט כולו.

לאחר שאיתרתם דירה/בית שברצונכם לרכוש מיזם-קבלן, ייעוץ אדריכלי מקצועי מקדים ובדיקת המפרט הטכני באופן מדוקדק כדוגמת מספר נקודות חשמל בדירה ,תכנון החדרים והמחיצות הפנימיות  ודגמי הכלים הסניטריים טרם הרכישה וחתימת חוזה , יסייע בשיקוף האפשרויות הגלומות בשינויים והמשמעויות הכספיות הכרוכות בהתאמת הדירה  לצרכים האישיים שלכם רוכשי הדירה .

יזם-קבלן  פרויקט בשלב המשא ומתן לא אחת מתגמש בעלויות השינויים ובכך ממנף את מכירת הדירה בהטבות מפליגות לרוכש הפוטנציאלי , אבחן עבורכם את האופציה של שינוי התכנון הפנימי – מבחינת הזזת מחיצות פנימיות ,חשמל, אינסטלציה, מיזוג אוויר ועוד, כך שתוכלו להפיק את המרב מן הדירה -נכס תוך התחשבות בעלויות השינויים .

אדגיש שכל שינוי בדירה מחייב בסופו של יום את אישור מתאמת השינויים בפרויקט- אדריכלית הפרויקט המעבירה את בקשת השינויים ליועצים השונים בפרויקט כדוגמת יועץ חשמל,יועץ מיזוג אויר , יועץ אינסטלציה ועוד ...

קרא עוד...

מונה ארד   ~~   עיצוב פנים   ~~   טל. 052-2802568