דף הביתאודות

אודות

אודות מונה ארד
אדריכלות ועיצוב פנים

מודרני וחדשני או קלאסי אירופאי, טוסקני-כפרי... מפאריז הרחוקה לארצנו הקטנטונת – אין סגנון עיצוב שלא הכרתי על בוריו.
שמי מונה ארד, בת לזוג אמנים, צלם ומעצבת אפנה . פלא שהגחתי לאוויר העולם מלאה בתשוקה לעיצוב, אדריכלות פנים ויופי?

את שמי הטוב ואת המוניטין שלי רכשתי במשך עשרות שנים, לאורכן אני עוסקת בתשוקה שלי ומיפה את עולמם של הסובבים אותי. אני מתייחסת לעיצוב כל חלל כאל אמנות מהדרגה הגבוהה ביותר ותמיד, אבל תמיד מוצאת את הנוסחה המנצחת, המרהיבה ושובת הלב.

 

כולנו יודעים שהיופי הוא בעיני המתבונן ולכן, כדי שאוכל לדאוג שדברים יראו טוב עבור האדם שאת החלל שלו אני מעצבת, אני צריכה להתבונן במציאות דרך העיניים שלו. לבקר בעמקי נשמתו, להתחבר לנימים העמוקים ביותר של הקיום שלו. רק כך אני יכולה להצליח לעשות את מה שאני עושה טוב יותר מכולם – לעצב את העולם. אל תדאגו, זה לא כואב. למעשה התהליך שאני עושה, ככל קסם, הוא אפילו לא מורגש. אבל התוצאה – מפליאה, מעל לכל דמיון.

 

ונחזור לפריז, ערש ילדותי. זה המקום של ההשראה שלי, חידוש התשוקה והתאווה. אני חוזרת לשם בכל פעם שאני צריכה כדי להחזיר את עצמי לאותה התפאורה, כדי זיכרונות יפים לרקום - כדי שאוכל להגשים לכם חלום.

 

אני שולטת בתזמורת מרהיבה של כלים, אצלי כולם מכוונים היטב. נגרים, חשמלאים, צבעים וקבלנים – כולם כלים מושלמים המנגנים את המוסיקה שיצרנו יחד, אתם ואני. לכולם תפקיד חשוב בדרך ליצירת המופת שהיא עיצוב פנים. ולי הכי חשוב שאצליח לגרום לכך שאתם תהיו מרוצים!

 

אתם, שעבורכם אני מתכננת מעצבת, כמובן הנכם אנשים ייחודים. ביתכם צריך לשקף זאת אך חשוב מכך להשרות זאת, לאפשר לנפשכם ליהנות מהיופי ולהצליח להפוך גם לחלק מאישיותכם. כי אחרי הכל, אתם, אנשים יקרים, אתם אלו שמאפשרים לי לחיות את החיים שלי כפי שחלמתי תמיד. את החלום שלי אתם מגשימים בכך שעבורכם יש לי מוטיבציה, וסיבה, לעסוק באדריכלות ועיצוב הפנים. בלעדיכם, שום דבר לא היה נכון, שום דבר לא היה מספיק וכלום לא היה מתאים.

 

רק בשבילכם אני רוצה לשלב חומרים, פריטים, מכלולים, תאורה וגוונים וליצור את העתיד העיצובי שילווה אתכם לאורך החיים.

בציפייה להרפתקה מסעירה עם דרך מהנה ותוצאה מרהיבה למשך שנים,

 

שלכם,
מונה ארד.

 

פריס 

מונה-ארד

צור קשר

052-2802568

מונה ארד   ~~   עיצוב פנים   ~~   טל. 052-2802568